AIUR-08-100K ABRACON
  • Part Number: AIUR-08-100K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 5.3A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 632
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-08-100K ABRACON
    AIUR-08-100K ABRACON
    AIUR-08-100K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-08-100K is described as FIXED IND 10UH 5.3A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB