AIUR-07-821K ABRACON
  • Part Number: AIUR-07-821K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 820UH 130MA 5.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,032
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-07-821K ABRACON
    AIUR-07-821K ABRACON
    AIUR-07-821K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-07-821K is described as FIXED IND 820UH 130MA 5.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.