AIUR-07-150K ABRACON
  • Part Number: AIUR-07-150K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15UH 930MA 130 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,105
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-07-150K ABRACON
    AIUR-07-150K ABRACON
    AIUR-07-150K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-07-150K is described as FIXED IND 15UH 930MA 130 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM