AIUR-07-120K ABRACON
  • Part Number: AIUR-07-120K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 980MA 120 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,098
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-07-120K ABRACON
    AIUR-07-120K ABRACON
    AIUR-07-120K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-07-120K is described as FIXED IND 12UH 980MA 120 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"