AIUR-07-102K ABRACON
  • Part Number: AIUR-07-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 100MA 6.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,908
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-07-102K ABRACON
    AIUR-07-102K ABRACON
    AIUR-07-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-07-102K is described as FIXED IND 1MH 100MA 6.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.