AIUR-07-101K ABRACON
  • Part Number: AIUR-07-101K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 390MA 660 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,409
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-07-101K ABRACON
    AIUR-07-101K ABRACON
    AIUR-07-101K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-07-101K is described as FIXED IND 100UH 390MA 660 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK