AIUR-06-8R2K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-8R2K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 8.2UH 5.3A 26 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,075
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-8R2K ABRACON
    AIUR-06-8R2K ABRACON
    AIUR-06-8R2K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-8R2K is described as FIXED IND 8.2UH 5.3A 26 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT