AIUR-06-820K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-820K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82UH 2.2A 88 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,048
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-820K ABRACON
    AIUR-06-820K ABRACON
    AIUR-06-820K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-820K is described as FIXED IND 82UH 2.2A 88 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM