AIUR-06-6R8K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-6R8K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 5.6A 23 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,001
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-6R8K ABRACON
    AIUR-06-6R8K ABRACON
    AIUR-06-6R8K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-6R8K is described as FIXED IND 6.8UH 5.6A 23 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM