AIUR-06-681K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-681K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 680UH 820MA 740 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,866
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-681K ABRACON
    AIUR-06-681K ABRACON
    AIUR-06-681K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-681K is described as FIXED IND 680UH 820MA 740 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD