AIUR-06-5R6K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-5R6K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 5.9A 21 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,068
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-5R6K ABRACON
    AIUR-06-5R6K ABRACON
    AIUR-06-5R6K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-5R6K is described as FIXED IND 5.6UH 5.9A 21 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE