AIUR-06-561K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-561K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 560UH 950MA 650 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 605
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-561K ABRACON
    AIUR-06-561K ABRACON
    AIUR-06-561K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-561K is described as FIXED IND 560UH 950MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE