AIUR-06-4R7K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-4R7K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.2A 18 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,523
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-4R7K ABRACON
    AIUR-06-4R7K ABRACON
    AIUR-06-4R7K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-4R7K is described as FIXED IND 4.7UH 6.2A 18 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE