AIUR-06-471K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-471K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 470UH 1A 568 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,205
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-471K ABRACON
    AIUR-06-471K ABRACON
    AIUR-06-471K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-471K is described as FIXED IND 470UH 1A 568 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE