AIUR-06-470K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-470K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 3.2A 63 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 430
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-470K ABRACON
    AIUR-06-470K ABRACON
    AIUR-06-470K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-470K is described as FIXED IND 47UH 3.2A 63 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A