AIUR-06-390K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-390K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39UH 3.3A 54 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,048
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-390K ABRACON
    AIUR-06-390K ABRACON
    AIUR-06-390K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-390K is described as FIXED IND 39UH 3.3A 54 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM