AIUR-06-330K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-330K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 3.6A 51 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 834
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-330K ABRACON
    AIUR-06-330K ABRACON
    AIUR-06-330K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-330K is described as FIXED IND 33UH 3.6A 51 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"