AIUR-06-271K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-271K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 270UH 1.4A 270 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,636
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-271K ABRACON
    AIUR-06-271K ABRACON
    AIUR-06-271K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-271K is described as FIXED IND 270UH 1.4A 270 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE