AIUR-06-220K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-220K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 4A 43 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 631
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-220K ABRACON
    AIUR-06-220K ABRACON
    AIUR-06-220K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-220K is described as FIXED IND 22UH 4A 43 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH