AIUR-06-181K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-181K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 180UH 1.6A 228 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 853
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-181K ABRACON
    AIUR-06-181K ABRACON
    AIUR-06-181K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-181K is described as FIXED IND 180UH 1.6A 228 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN