AIUR-06-180K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-180K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 4.2A 41 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,068
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-180K ABRACON
    AIUR-06-180K ABRACON
    AIUR-06-180K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-180K is described as FIXED IND 18UH 4.2A 41 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM