AIUR-06-153K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-153K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15MH 100MA 20.5 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-153K ABRACON
    AIUR-06-153K ABRACON
    AIUR-06-153K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-153K is described as FIXED IND 15MH 100MA 20.5 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM