AIUR-06-150K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-150K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15UH 4.4A 40 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,076
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-150K ABRACON
    AIUR-06-150K ABRACON
    AIUR-06-150K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-150K is described as FIXED IND 15UH 4.4A 40 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"