AIUR-06-121K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-121K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 120UH 2A 127 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,040
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-121K ABRACON
    AIUR-06-121K ABRACON
    AIUR-06-121K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-121K is described as FIXED IND 120UH 2A 127 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE