AIUR-06-120K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-120K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 4.6A 36 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 932
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-120K ABRACON
    AIUR-06-120K ABRACON
    AIUR-06-120K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-120K is described as FIXED IND 12UH 4.6A 36 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.