AIUR-06-102K ABRACON
  • Part Number: AIUR-06-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 650MA 1.2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,306
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-06-102K ABRACON
    AIUR-06-102K ABRACON
    AIUR-06-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-06-102K is described as FIXED IND 1MH 650MA 1.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH