AIUR-05-6R8M ABRACON
  • Part Number: AIUR-05-6R8M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.3A 22 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,094
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-05-6R8M ABRACON
    AIUR-05-6R8M ABRACON
    AIUR-05-6R8M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-05-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 2.3A 22 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK