AIUR-05-330K ABRACON
  • Part Number: AIUR-05-330K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 1A 92 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 940
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-05-330K ABRACON
    AIUR-05-330K ABRACON
    AIUR-05-330K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-05-330K is described as FIXED IND 33UH 1A 92 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM