AIUR-05-150K ABRACON
  • Part Number: AIUR-05-150K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15UH 1.4A 42 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,100
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-05-150K ABRACON
    AIUR-05-150K ABRACON
    AIUR-05-150K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-05-150K is described as FIXED IND 15UH 1.4A 42 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.