AIUR-05-100K ABRACON
  • Part Number: AIUR-05-100K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 2.1A 31 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 999
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-05-100K ABRACON
    AIUR-05-100K ABRACON
    AIUR-05-100K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-05-100K is described as FIXED IND 10UH 2.1A 31 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.