AIUR-04-561J ABRACON
  • Part Number: AIUR-04-561J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 560UH 200MA 4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,094
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-04-561J ABRACON
    AIUR-04-561J ABRACON
    AIUR-04-561J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-04-561J is described as FIXED IND 560UH 200MA 4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.