AIUR-04-331J ABRACON
  • Part Number: AIUR-04-331J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 236
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-04-331J ABRACON
    AIUR-04-331J ABRACON
    AIUR-04-331J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-04-331J is described as FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"