AIUR-04-271J ABRACON
  • Part Number: AIUR-04-271J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,113
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-04-271J ABRACON
    AIUR-04-271J ABRACON
    AIUR-04-271J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-04-271J is described as FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT