AIUR-04-223J ABRACON
  • Part Number: AIUR-04-223J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 952
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-04-223J ABRACON
    AIUR-04-223J ABRACON
    AIUR-04-223J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-04-223J is described as FIXED IND 22MH 30MA 80 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.