AIUR-04-181J ABRACON
  • Part Number: AIUR-04-181J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,082
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-04-181J ABRACON
    AIUR-04-181J ABRACON
    AIUR-04-181J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-04-181J is described as FIXED IND 180UH 200MA 3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"