AIUR-03-6R8M ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-6R8M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.3A 35 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-03-6R8M ABRACON
    AIUR-03-6R8M ABRACON
    AIUR-03-6R8M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 2.3A 35 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE