AIUR-03-681K ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-681K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 680UH 270MA 1.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,014
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-03-681K ABRACON
    AIUR-03-681K ABRACON
    AIUR-03-681K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-681K is described as FIXED IND 680UH 270MA 1.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.