AIUR-03-4R7M ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-4R7M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.5A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-03-4R7M ABRACON
    AIUR-03-4R7M ABRACON
    AIUR-03-4R7M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 2.5A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM