AIUR-03-3R3M ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-3R3M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.9A 25 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-03-3R3M ABRACON
    AIUR-03-3R3M ABRACON
    AIUR-03-3R3M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 2.9A 25 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.