AIUR-03-2R2M ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-2R2M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.2A 21 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-03-2R2M ABRACON
    AIUR-03-2R2M ABRACON
    AIUR-03-2R2M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 3.2A 21 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.