AIUR-03-270K ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-270K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27UH 1.3A 80 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-03-270K ABRACON
    AIUR-03-270K ABRACON
    AIUR-03-270K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-270K is described as FIXED IND 27UH 1.3A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE