AIUR-03-1R5M ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-1R5M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.3A 16 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-03-1R5M ABRACON
    AIUR-03-1R5M ABRACON
    AIUR-03-1R5M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 3.3A 16 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM