AIUR-03-1R5K ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-1R5K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.3A 16 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,011
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-03-1R5K ABRACON
    AIUR-03-1R5K ABRACON
    AIUR-03-1R5K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-1R5K is described as FIXED IND 1.5UH 3.3A 16 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE