AIUR-03-180K ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-180K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 1.6A 61 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,057
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-03-180K ABRACON
    AIUR-03-180K ABRACON
    AIUR-03-180K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-180K is described as FIXED IND 18UH 1.6A 61 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL