AIUR-03-151K ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-151K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 150UH 610MA 370 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 967
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-03-151K ABRACON
    AIUR-03-151K ABRACON
    AIUR-03-151K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-151K is described as FIXED IND 150UH 610MA 370 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.