AIUR-03-150K ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-150K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15UH 1.8A 56 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,107
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-03-150K ABRACON
    AIUR-03-150K ABRACON
    AIUR-03-150K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-150K is described as FIXED IND 15UH 1.8A 56 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM