AIUR-03-121K ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-121K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 120UH 670MA 320 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,659
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-03-121K ABRACON
    AIUR-03-121K ABRACON
    AIUR-03-121K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-121K is described as FIXED IND 120UH 670MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A