AIUR-03-100K ABRACON
  • Part Number: AIUR-03-100K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 2A 45 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,018
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-03-100K ABRACON
    AIUR-03-100K ABRACON
    AIUR-03-100K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-03-100K is described as FIXED IND 10UH 2A 45 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W