AIUR-02H-560K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-560K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56UH 900MA 145 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 841
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-560K ABRACON
    AIUR-02H-560K ABRACON
    AIUR-02H-560K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-560K is described as FIXED IND 56UH 900MA 145 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE