AIUR-02H-4R7M ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-4R7M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.5A 34 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-02H-4R7M ABRACON
    AIUR-02H-4R7M ABRACON
    AIUR-02H-4R7M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 2.5A 34 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.